FK Pardubice B ženy

TJ Hrádek FK Pardubice B ženy 1 : 4 (1 : 3) FK Pardubice B ženy FK Pardubice B ženy

Česká fotbalová liga žen 2021/2022 | 7. kolo | 03.04.2022 | hřiště Hrádek u Rokycan

B tým žen vstoupil do sezóny vítězně

Na úvod jara byla na programu dohrávka 7. kola ČFLŽ v Hrádku u Rokycan. Zápas jsme zvládli a přivezli tři body.

7. kolo České fotbalové ligy žen, 3. 4. 2022 hř. Hrádek u Rokycan

TJ Hrádek - FK PARDUBICE 1:4 (1:3)
Branky: 21. Němcová - 9. Melounová, 20. Spilková, 42. Urbancová, 82. Kochanová

ŽK 1:0
Rozhodčí: Šálková, Mifková, Strejcová
Delegát: Svoboda

Sestava: Mikulecká - Němcová, Kochanová, Mandelíková, Vlačihová (65. Prokůpková) - Ptaszeková, Matějková, Kružíková, Urbancová - Melounová, Spilková (73. Macháčková)

Vladimír Bidlo (trenér FK Pardubice): Do utkání jsme vstoupili dobře, hned od začátku se nám podařilo vytvořit několik zajímavých situací na soupeřově polovině. Díky nerovnému terénu jsme se rozhodli překonat domácí obranný val dlouhými křižnými pasy. To se nám vyplatilo hned v 9. minutě, kdy se nám podařil dlouhý pas na naši krajní záložníci a ta přesnou přihrávkou našla ve vápně Melounovou, která uklidila přesně k pravé tyči, 0:1. Tato branka nás uklidnila a hra se nám dařila. Druhou branku jsme přidali ve 20. minutě z dorážky v předbrankovém prostoru, kde se nejlépe zorientovala dnes výborně hrající Spilková, 0:2. Domácím se podařilo snížit hned v následující 21. minutě z rychlého protiútoku, když se nám nepodařilo zachytit rychlý přechod přes střed hřiště a nejlepší domácí hráčka Ivaničová předložila výbornou přihrávku Němcové, 1:2. Po této brance se hra vyrovnala. Domácí hráčky mohly vyrovnat, nás ale podržela výborná Mikulecká v brance. Další a velmi důležitou branku jsme přidali před koncem prvního poločasu a to ve 42. minutě výborně hrající Urbancovou, která se uvolnila od domácí hráčky a vyraženou střelu brankářkou poslala do sítě, 1:3. Za zmínku v prvním poločase stojí ještě nastřelení spojnice břevna a tyče domácí branky, ale do konce poločasu se již skóre nezměnilo.
Po přestávce jsme se snažili přidat další branku, ale moc se nám nedařila hra ve středu zálohy. Udělali jsme změny v sestavě, posílili střed zálohy a útok, což se nám vyplatilo ke konci utkání při rozehrávce přímého volného kopu. Výborně kopnutý míč si ve vápně našla Kochanová a hlavou zavěsila na konečných 1:4.
Děkujeme všem hráčkám za výborně zvládnuté utkání. Příští utkání nás čeká v neděli v Mělníku.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.04.2022 | Zdroj fotky: TJ Hrádek )