FK Pardubice B ženy

FK Pardubice B ženy FK Pardubice B ženy 3 : 0 (2 : 0) FK Pardubice B ženy Sporting Mladá Boleslav

Česká fotbalová liga žen 2021/2022 | 6. kolo | 02.10.2021 | stadion Dolíček

Urbancová rozhodla utkání B týmu hattrickem

Béčko žen nevyužívá 100% gólové šance, přesto zvítězilo na domácí půdě proti Mladé Boleslavi hattrickem Urbancové 3:0.

6. kolo České fotbalové ligy žen, 2. 10. 2021 hř. Dolíček

FK PARDUBICE "B" - FC Sporting Mladá Boleslav 3:0 (1:0)
Branky: 10., 54., 84. Urbancová Agáta

Bez karet.
Diváků 100.
Rozhodčí: Schmeiser - Pagáč, Čech.

Sestava: Smutná - Friedrichová, Vodová, Grundmannová, Nekovářová - Urbancová, Hegrová (63. Spilková), Šindelářová (68. Brožová), Mužíková - Janoušková (60. Ninczová), Hýlová (72. Chabadová)

Vladimír Bidlo (trenér FK Pardubice): Do utkání jsme vstoupili dobře a hned od začátku jsme hráčky Boleslavi dostali pod tlak a začali jsme si vytvářet příležitosti k zakončení. Naše první branka přišla v 10. minutě po rychlém útoku po pravé straně hřiště, kdy se po odražené střele dostala k míči Urbancová a dorazila míč do odkryté branky 1:0. Největší šance Boleslavi v první půli přišla ve 20. minutě po chybě naší stoperky, která váhala s rozehrávkou a hráčka Boleslavi ji svým důrazem vypíchla míč a ze střední vzdálenosti trefila břevno naší branky. Po zbytek poločasu jsme si vytvořili několik 100% příležitostí ke vstřelení branky, ale opět nám chyběl klid a přesnost v zakončení.
O poločase jsme si řekli, že herně a kombinačně se nám daří a je potřeba jenom více klidu a přesnosti v zakončení. Další branky jsme se dočkali v 54. minutě, kdy se po krásném křížném pasu dostala k míči opět Urbancová a zakončila přesně nad vybíhající brankařku 2:0. Třetí branka přišla v 84. minutě po výborné průnikové přihrávce středem hřiště od Spilkové, která viděla nabíhající Urbancovou, která přesnou střelou k tyči dovršila svůj dnešní hattrick 3:0. Dnes musím hráčky pochválit za předvedenou hru, kde byla k vidění spousta pěkných akcí, ale bohužel jsme jich měli proměnit daleko více. Příští utkání nás čeká za týden v neděli, kdy zajíždíme do Hrádku u Rokycan.

(Autor: Vladimír Bidlo | Datum: 03.10.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )