FK Pardubice B ženy

FK Pardubice B ženy FK Pardubice B ženy 1 : 1 (1 : 1) FK Pardubice B ženy FC Mělník

Česká fotbalová liga žen 2021/2022 | 3. kolo | 12.09.2021 | stadion Dolíček

Spravedlivá dělba bodů s Mělníkem

Po třetím kole ČFLŽ mají ženy na kontě jednu prohru, jednu výhru i jednu remízu. Již 12. minuta stanovila konečné skóre utkání.

3. kolo České fotbalové ligy žen, 12. 9. 2021 hř. Dolíček

FK PARDUBICE "B" - FC Mělník 1:1 (1:1)
Branky: 12. Betáková - 1. Gregrová

Bez karet.
Diváků 80.
Rozhodčí: Schmeiser, Novotný, Kouba

Sestava: Melounová -  Vlačihová, Vodová, Grundmannová, Brožová - Jedličková T. (42. Hlušičková), Vrabcová (46. Hladová), Betáková, Šindelářová - Němcová, Bělíková (73. Chabadová)

Vladimír Bidlo (trenér FK Pardubice B): Utkání pro nás nezačalo dobře. Hned v první minutě jsme, po chybě naší brankářky, inkasovali branku. Po přestálém tlaku soupeře se začaly dostávat do zajímavých příležitostí také naše hráčky. Mělník začal mít problém s naší rychlostí a v jednom z těchto soubojů došlo k faulu za hranicí velkého vápna. Ve 12. minutě jsme zahrávali přímý volný kop, ze kterého se nám, po dorážce vyražené střely brankářkou, podařilo Betákovou vyrovnat na 1:1.
Po této naší brance se hra přelévala z jedné strany na druhou, oba týmy si vytvářely příležitosti, ale ani jeden tým se do konce poločasu nedokázal prosadit. Kaňkou prvního poločasu utkání je zranění naší záložnice T. Jedličkové, která musela ve 42. minutě střídat.
Na konci utkání mohly oba týmy rozhodnout ve svůj prospěch, ale konstrukce branek a nebo zákroky brankářek byly proti. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů.
V neděli 19. září 2021 nás čeká další utkání na domácím stadionu Na Dolíčku, kde od 15:30 hodin hostíme FC Slovan Liberec B.

(Autor: Vladimír Bidlo | Datum: 14.09.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )