FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 1 : 4 (1 : 1) FK Pardubice U-14 Dynamo České Budějovice

Česká liga žáků U14 2021/2022 | 3. kolo | 28.08.2021 | stadion Ohrazenice

První domácí zápas nám nevyšel

FK Pardubice : SK Dynamo České Budějovice 1:4 (1:1)

Sestava: Kosina - Procházka, Svoboda, Štefl, Novotný - Forster, Brychnáč, Jeřáb - Čvančar, Hloušek, Tupec

Střídali: Valeš, Tomášek

Střelec: Hloušek

Po dvou zápasech v Praze jsme doma přivítali tým Budějovic. Od začátku jsme chtěli hrát kombinační fotbal, plný aktivity a tlaku do útoku, s rychlým přistupováním k soupeři a odebíráním míčů. Prvních 20 minut nám to vycházelo a zaslouženě jsme šli po standartní situaci do vedení. Poté jsme odpadli, nedokázali jsme kombinovat, chyběl nám pohyb a možná jsme se uspokojili a začal hrát soupeř, který využil náš nedůraz před pokutovým územím a srovnal na poločasových 1:1.

Druhý poločas naše hra zůstala stejná, nedařil se nám přechod do útoku, zbytečně jsme ztráceli míče, tahali je a soupeř byl údernější v pokutovém území, kde nás přetlačil a odvezl si zasloužené vítězství , kdy v posledních 10 minutách navýšil vedení na konečných 1:4.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.08.2021 | Zdroj fotky: )