FK Pardubice U-15

FK Meteor Praha FK Pardubice U-15 2 : 3 (1 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U15 2021/2022 | 6. kolo | 19.09.2021 | hřiště Bedřichovská

Cenné vítězství na půdě Meteoru

V neděli jsme sehráli těžké utkání s týmem Meteoru Praha.

FK Meteor Praha VIII - FK Pardubice 2:3 (1:0)

Branky:  37´ soupeř, 60´ Koblížek (Nesládek), 69´ Bečička (Kosek), 75´ soupeř, 77´ Zelinger (Bečička)

Sestava:   Hudák - Nesládek, Komárek, Fejt, Tareš - Vencl, Pešek, Zima - Koblížek, Kvaček, Zelinger

Střídali:  Dostál, Čáslavka, Bečička, Kosek, Vašek, Skokan

Komentář:

Pro nás těžký zápas proti mužstvu Meteoru, který pozorně brání a čeká na naše chyby a standardní situace. Nám se v prvním poločase nepodařilo jejich obranu zdolat a na konci poločasu jsme inkasovali po dorážce střely z trestného kopu. Nicméně kluci v druhém poločase zabojovali a výsledek se nám podařilo dvěma brankami otočit v náš prospěch. Soupeř pěknou střelou vyrovnal, ale kluci vzápětí po pěkné akci z pravé strany odpověděli rozhodujícím gólem. V závěru jsme ještě čelili sérii rohových kopů soupeře, ale pozorná obrana již soupeři nedovolila skórovat.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.09.2021 | Zdroj fotky: )