FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 1 : 2 (1 : 2) FK Pardubice U-15 Dynamo České Budějovice

Česká liga žáků U15 2021/2022 | 3. kolo | 28.08.2021 | stadion Ohrazenice

Prohra s Českými Budějovicemi

V sobotu jsme přivítali v prvním mistrovském utkání na domácí půdě celek z Českých Budějovic.

FK Pardubice - Dynamo České Budějovice 1:2 (1:2)

Branky:  6´ soupeř, 29´ Koblížek (Vašek), 35´ soupeř

Sestava: Veselý - Nesládek, Fejt, Skokan, Kosek - Bečička, Zima, Pešek - Zelinger, Koblížek, Vašek

Střídali:  Komárek, Vencl, Čáslavka

Komentář:

Zápas s Českými Budějovicemi se nám po herní stránce nepovedl. Zejména v prvním poločase postrádala naše hra kvalitu v práci s míčem a pohyb neodpovídal požadavkům žákovské ligy. V druhém poločase jsme zlepšili zejména pohyb a soupeře dostali pod tlak. Chyběla nám však kvalitnější předfinální a finální fáze, a i když jsme si šance ke skórování vytvořili, branku se nám již nepodařilo vstřelit. Soupeř pozorně bránil a vyrážel do rychlých protiútoků, z kterých ohrožoval naši branku. Ani jednomu týmu se v druhém poločase nepodařilo vstřelit gól, a tak konečné skóre zůstalo v náš neprospěch.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.08.2021 | Zdroj fotky: )