FK Pardubice U-15

SK Slavia Praha FK Pardubice U-15 7 : 1 (2 : 0) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U15 2021/2022 | 2. kolo | 22.08.2021 | hřiště Vladivostocká, Praha 10

Prohra s týmem Slávie Praha

V neděli jsme nestačili na kvalitní tým Slávie Praha.

SK Slavia Praha - FK Pardubice 7:1 (2:0)

Branky: 15´ soupeř, 36´ soupeř, 44´ Nedvěd (Koblížek), 48´ soupeř, 52´ soupeř, 71´ soupeř, 77´ soupeř, 78´ soupeř

Sestava:  Hudák - Nesládek, Fejt, Skokan, Dostál - Čáslavka, Zima, Bečička - Zelinger, Vencl, Dostál

Střídali: Nedvěd, Komárek, Koblížek, Vašek, Pešek

Komentář:

Začátek zápasu byl vyrovnaný a obě mužstva se testovala, co ten druhý předvede. Po první brance nás soupeř zatlačil, nám se nepodařilo udržet delší časový úsek míč a kontrolovat hru. Kluci ale pozorně bránili, bohužel jsme do poločasu obdrželi ještě jednu branku. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn a podařilo se nám snížit. Slavie však pokračovala ve velmi kvalitní hře a jejich kontrola míče a kombinace nám dělala problémy. Z toho pramenily dvě za sebou rychlé branky, po kterých jsme již nevzpamatovali a soupeř v závěru zápasu svoji dominanci potvrdil ještě třemi brankami.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.08.2021 | Zdroj fotky: )