FK Pardubice U-12

FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12 23 : 0 (15 : 0) FK Pardubice U-12 MFK Chrudim

Česká liga žáků U12 2021/2022 | 2. kolo | 21.08.2021 | hřiště Staré Hradiště

Výhra proti MFK Chrudim

Ve druhém mistrovském utkání sezóny jsme opět doma přivítali MFK Chrudim.

FK Pardubice - SK Vysoké Mýto 23:0 (9:0, 6:0, 8:0)

Branky: Svoboda Adam 6x, Houdek Steve 4x, Šifra Šimon 3x, Pečínka Patrik 3x, Horák Jan 2x, Valenta Filip, Lugmayer Matěj, Smrček Daniel, Kaválek Jakub, Voženílek Samuel

Sestava:  Čapoun Kryštof, Smrček Daniel, Valenta Filip, Šifra Šimon, Houdek Steve, Lugmayer Matěj, Horák Jan, Svoboda Adam, Kaválek Jakub, Bartoška Tom, Voženílek Samuel, Pečínka Patrik

Hodnocení utkání:

Dnešní utkání mělo podobný průběh a totožný výsledek jako to předchozí s Vysokým Mýtem. Chvíli nám trvalo než jsme se prosadili gólově ale celý zápas jsme herně dominovali. Menší útlum přišel možná jen v části druhé třetiny a na konci utkání kdy už jsme trochu povolili směrem do obrany. Kluky chválíme za snahu o kombinaci, individuální hru 1v1 a hlavně o snahu hrát aktivně celých devadesát minut hry.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.08.2021 | Zdroj fotky: )