FK Pardubice U-13

FC Hradec Králové FK Pardubice U-13 3 : 6 (1 : 4) FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13

Česká liga žáků U13 2021/2022 | 9. kolo | 10.10.2021 | Areál Háječek

Výhra v Hradci Králové

V 9. kole ČLŽ nás hostil soupeř FC Hradec Králové.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 3:6

Branky: 2x Fajt Matěj, Hoffman David, Sukdolák Aleš, Schwarzkopf Alexander, Bachratý Peter

Sestava: Melichar Jan, Frinta Tomáš, Šafařík Daniel, Dostál David, Horák Prokop, Holešínský Martin, Koblížek Štěpán,

Hoffman David, Machač Martin, Sukdolák Aleš, Bachratý Peter,  Schwarzkopf Alexander, Fajt Matěj

Hodnocení:

V úvodu utkání se hrálo na polovině soupeře, vytvořili jsme si dvě slibné zakončení, ale bohužel hned z prvního protiútoku jsme obdrželi branku a soupeř šel do vedení. Výsledek se nám podařilo otočit ještě v první třetině, když jsme vstřelili tři branky. V dalším průběhu jsme byli lepším týmem a odskočili jsme soupeři na rozdíl čtyř branek. Bohužel se nám nepodařilo proměnit další brankové příležitosti a naopak jsme v úvodu třetí třetiny inkasovali dva rychlé góly, tím se utkání zdramatizovalo. V poslední desetiminutovce byla vidět velká chuť utkání definitivně rozhodnout. Po několika slibných momentech se nám podařilo vstřelit branku v samotném závěru utkání a zaslouženě jsme zvítězili.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 10.10.2021 | Zdroj fotky: )