FK Pardubice U-18

FK Mladá Boleslav B FK Pardubice U-18 1 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 12. kolo | 31.10.2021 | hřiště 9. ZŠ

U18 veze výhru z Mladé Boleslavi

V posledním kole podzimní části jsme v důležitém utkání udolali Mladou Boleslav.

FK MLADÁ BOLESLAV - FK PARDUBICE 1:2 (0:1)

branky: 82. soupeř - 35. Hoffman, 67. Pandula

sestava: Starý - Besperát, Dostál, Hanč, Svatoš - Jeník, Míšek, Pejcha - Kraj (50. Břeň), Hoffman (60. Miláček), Pandula (80. Šmahel)

V Boleslavi se hrálo vyrovnané bojovné utkání. Byli jsme o něco aktivnějším týmem a po pěkné akci šli do vedení. Domácí hrozili především ze standardních situací, kdy nás několikrát výborně podržel Dan Starý. Boj o každý metr pokračoval i ve druhé půli. Po další vydařené akci jsme odskočili do dvoubrankového vedení a šli si za vítězstvím. To jsme si ale museli perně ubojovat, domácí deset minut před koncem snížili a pak létal jeden centrovaný balon za druhým do našeho vápna. Vše jsme ale ustáli a udrželi důležitou výhru. Kluky chválíme nejen za tento odpracovaný zápas, ale celkově za celou podzimní část, kdy podávali výborné výkony.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 04.11.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )