FK Pardubice U-18

FC Tempo Praha FK Pardubice U-18 4 : 4 (2 : 2) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 10. kolo | 17.10.2021 | hřiště Tempo Praha

Remízová přestřelka U18 na Tempu

V bláznivém utkání plném zvratů jsme remizovali na Tempu Praha.

TEMPO PRAHA - FK PARDUBICE U18 4:4 (2:2)

branky: 9., 23., 83., 93. domácí - 34. Hoffman, 41. Pandula, 61. Novák, 74. Besperát

sestava: Šimůnek - Svatoš, Besperát, Tecl, Beneš (46. Miláček) - Míšek, Solnička, Novák (80. Šmahel) - Břeň, Hoffman (70. Pejcha), Pandula

Na tempu jsme chtli navázat na dobré výkony z posledních zápasů. První půlhodina zápasu ale byla z naší strany nejhrší, co jsme zatím předvedli. Naší nemohoucnost domácí ale potrestali jen dvěma góly, i když šancí měli více. Pak se nám podařilo snížit a karta se začala úplně obracet. Aktivita byla najednou na naší straně a domácí jsme nepouštěli do ničeho. Do půle jsme srovnali a měli i další šance k otočení skore. To se podařilo až po půli, kdy jsme dvěma vstřelenými brankami šli do vedení. Další šance na navýšení skóre jsme prohospodařili a v poslední desetiminutovce jsme za to byli potrestáni. Nejprve domácí po dlouhé době zahrozili a byl z toho hned gól a kalich hořkosti jsme si vypili v samotném závěru, kdy centrovaný balon zapadl do naší brány.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 21.10.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )