FK Pardubice U-18

FK Ústí nad Labem FK Pardubice U-18 0 : 3 (0 : 2) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 6. kolo | 19.09.2021 | hřiště Klíše. Ústí n/L.

U18 veze z Ústí výhru

Po kvalitním výkonu jsme zvítězili v Ústí nad Labem.

FK ÚSTÍ NAD LABEM - FK PARDUBICE 0:3 (0:2)

branky: 15., 39. Pandula, 46. Novák.

sestava: Šimůnek - Břeň, Tecl, Besperát, Skřivánek - Míšek, Pejcha, Jeník, Novák (60. Brož), Pandula (80. Záruba) - Šmahel (65. Hoffman).

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a během první desetiminutovky jsme si vypracovali tři velmi dobré šancem které jsme bohužel neproměnili. Byli jsme stále aktivní a po pěkných průnikových přihrávkách vstřelil Pandula do půle dvě branky. Domácí jsme pustili do jedné tutovky, kterou jsme přežili. Bleskovou brankou v nástupu do druhé půle jsme domácí aktivitu značně otupili. Ústí se tlačilo dopředu, mělo pak lehkou optickou převahu, ale do šancí jsme je nepouštěli. Utkání jsme zkušeně dovedli do vítězného konce. Kluky chválíme za týmový a koncentrovaný výkon.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 22.09.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )