FK Pardubice U-18

FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-18 FK Meteor Praha B

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 3. kolo | 29.08.2021 | hřiště Slovan Pardubice

Jasné vítězství U18 nad Meteorem

Po přesvědčivém výkonu jsme jasně porazili pražský Meteor.

FK PARDUBICE - METEOR PRAHA 4:0 (2:0)

Branky: 26. a 64. Pandula, 38. Hoffman, 61. Solnička

Sestava: Starý - Břeň, Besperát, Divíšek (60. Hanč), Beneš - Kraj (65. Netolický), Míšek, Záruba, Solnička (65. Jeník), Pandula - Hoffman (46. Šmahel)

Utkání s Meteorem jsme zvládli velmi dobře. Od začátku jsme byli aktivní a vytvořili si územní převahu. Soupeř bránil ve velkém počtu lidí a nebylo úplně jednoduché jeho úpornou obranu překonat. Kluci to však zvládli a po pěkných křídelních akcích jsme do poločasu dvakrát skórovali. Ve druhé půli naše převaha ještě narostla a byla korunována dalšími dvěma góly po vydařených kombinacích. Kluky chválíme za předvedený výkon a fotbalovou dominanci.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 29.08.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )