FK Pardubice U-18

FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 1 : 4 (1 : 1) FK Pardubice U-18 FK Teplice

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 15. kolo | 25.08.2021 | stadion Ohrazenice

Prohra U18 s Teplicemi

V dalším mistrovském utkání jsme podlehli Teplicím.

FK PARDUBICE U18 - FK TEPLICE U19 1:4 (1:1)

branka: 19. Hoffman

sestava: Šimůnek - Besperát, Skřivánek (50. Netolický), Divíšek, Beneš - Šmahel, Jeník (75. Záruba), Pejcha (50. Míšek), Solnička (65. Zeman), Pandula - Hoffman (65. Lexman)

Utkání s kvalitním soupeřem nebylo z naší strany tak zlé, jak by se mohlo zdát z výsledku. V první půli jsme hráli vyrovnaný zápas, bojovné utkání nenabízelo mnoho šancí. Po krásné akci Solničky a dorážce Hoffmana jsme šli do vedení. Bohužel jsme chvíli před poločasem udělali individuální chybu při bránění a soupeř srovnal. Boj o každý metr pokračoval i ve druhé půli. Soupeř nás postupem času začal trochu fyzicky přehrávat, ale šance si nevytvářel. Utkání rozhodla naše nekoncentrovanost čtvrthodinu před koncem, kdy soupeřova nepovedená střela mířila do autu, my jsme přestali hrát, míč ale zůstal ve hřišti a po centru ze strany osamocený útočník soupeře hlavou skóroval... Tato situace nás rozhodila a inkasovali jsme další dvě branky. Do druhé obdržené branky jsme hráli solidní zápas, o který nás připravila zbytečná chyba. Snad jsme poučeni do dalších těžkých zápasů, které nás v soutěži čekají.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 28.08.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )