FK Pardubice B ženy

FK Ústí nad Labem FK Pardubice B ženy 0 : 6 (0 : 3) FK Pardubice B ženy FK Pardubice B ženy

Česká fotbalová liga žen 2021/2022 | 2. kolo | 05.09.2021 | Městský stadion Ústí n/L.

Béčko žen ve druhém kole ČFLŽ vítězně

B tým žen napravil prohru z prvního kola, na umělé trávě v Ústí nad Labem vstřelil šest branek.

1. kolo České fotbalové ligy žen, 5. 9. 2021 hř. UMT Městský stadion Ústí nad Labem

FK Ústí n.L./FK Teplice - FK PARDUBICE "B" 0:6 (0:3)

Branky: 5. Burešová Kristýna, 18. Ledvinková Nikola, 22. Hlušičková Lenka, 60. Burešová Kristýna, 75. Urbancová Agáta, 77. Ledvinková Nikola

Rozhodčí: Šmid Jiří - Zeman Miroslav, Sůra Jindřich

Bez karet.

Diváků 22.

Sestava: Melounová - Vlačihová, Betáková, Vodová, Nekovářová - Hlušičková (46. Borovičková), Kružíková, Burešová, Urbancová - Mužíková (70. Vrabcová), Ledvinková

Trenér: V. Bidlo

Vladimír Bidlo (trenér FK Pardubice B): Do dnešního utkání jsme nastupovali s touhou odčinit porážku z minulého utkání proti Zlíchovu. Od začátku zápasu jsme chtěli soupeře dostat pod tlak a vstřelit co nejdříve branku. Tato taktika vyšla a naše branka přišla již v 5. minutě utkání, kdy jsme dokázali dorazit míč ze skrumáže v předbrankovém prostoru 0:1. Tato branka nás uklidnila a začali jsme si vytvářet další příležitosti po naší kombinační hře. Soupeře jsme dostávali pod tlak a naše včasné dostupování dělalo domácím hráčkám značné problémy. Branky jsme přidali do poločasu ještě dvě, v 18. a 22. minutě.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, nedovolit domácím vstřelit kontaktní branku a nechat je zdramatizovat utkání. To se nám podařilo a v 60. minutě jsme, krásnou ranou ze střední vzdálenosti, dokázali dát čtvrtou branku 0:4. Po této brance se již utkání dohrávalo a my jsme přidali dvě branky v 75. a 77. minutě. Jsme rádi, že se nám podařilo odčinit porážku z prvního kola a připsat si tři body do tabulky.

Příští neděli 12. 9. 2021 přivítáme na Dolíčku od 11:00 Mělník.

(Autor: Vladimír Bidlo | Datum: 05.09.2021 | Zdroj fotky: )