FK Pardubice WU-18

FC Viktoria Plzeň FK Pardubice WU-18 1 : 1 (0 : 1) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2021/2022 | 13. kolo | 06.03.2022 | UMT Luční ul., Plzeň

Nešťastné utkání našich dorostenek v Plzni

Více než ztráta 2 bodů nás mrzí těžké zranění kolene naší kapitánky Janči Hegrové...

13. kolo 1. ligy dorostenek, 6. 3. 2022 hř. UMT Plzeň - Luční

VIKTORIA PLZEŇ fotbal - FK PARDUBICE 1:1 (0:1), PK 5:4

Branky: 47. Navrátilová - 26. Ledvinková

Rozhodčí: Petrželková, Strejcová, Šulcová

Bez karet.

Sestava: Krejčí - Chlupáčová, Friedrichová, Holcová (65. Zikmundová), Borovičková (65. Urbancová) - Hegrová, Koblížková, Minářová - Melounová (68. Ptaszeková), Ledvinková (73. Mandelíková), Hlaváčová (68. Kružíková)

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Za nepříliš vlídného počasí se v Plzni hrál bojovný zápas plný nasazení a soubojů. Bohužel fotbalové krásy utkání příliš nepobralo.

V prvním poločase jsme byli lepším týmem a díky gólu Nikči Ledvinkové po rohu Janči Hegrové jsme šli do zaslouženého vedení.
Bohužel hned na začátku 2. poločasu Plzeň po rychlé křídelní akci vyrovnala.
Smolný okamžik nastal deset minut před koncem, kdy po faulu zezadu došlo ke zranění naší kapitánky, která musela být ze hřiště odnesena na nosítkách přímo do přistavené sanitky. Janče přejeme hodně síly, vůle a odhodlání se s nepřízní osudu poprat a doufáme, že se po uzdravení snad vrátí v našich barvách na ligový trávník.
Protože jsme měli v zápase již vystřídáno, tak jsme navíc dohrávali o deseti...
Plzeň si sice vytvořila tlak, ale ani z vyložené šance již neskórovala a tudíž se šly stejně jako na podzim kopat penalty, které jsme opět prohráli... Nepříjemnou statistickou zajímavostí je fakt, že v celém dosavadním průběhu 1. ligy dorostenek se zrodilo jen 6 remíz a z toho 4x remizovalo naše družstvo, které navíc všechny čtyři penaltové rozstřely prohrálo....

Poslední utkání základní části nás čeká po týdenní pauze, v neděli 20. března od 16:45 na domácí umělé trávě v Ohrazenici s Lokomotivou Brno Horní Heršpice. V případě vítězství si zajistíme účast v nadstavbě v první čtyřce.