FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 1 : 1 (1 : 0) FK Pardubice WU-18 1. FC Slovácko

1. liga dorostenek 2021/2022 | 12. kolo | 26.02.2022 | UMT Ohrazenice

Na úvod jara remíza dorostenek se Slováckem

Třikrát a dost!!! Ani ve třetím remízovém zápase neberou dorostenky bod navíc.

12. kolo 1. ligy dorostenek, 26. 2. 2022 hř. UMT Ohrazenice

FK PARDUBICE - 1. FC Slovácko 1:1 (1:0), PK 4:5
Branky: 13. Hlaváčová - 77. Střížová

Rozhodčí: Kmitovská, Kánská, Baťová
Bez karet.

Sestava: Mikulecká - Chlupáčová, Friedrichová, Smejkalová, Holcová (83. Mandelíková) - Hegrová, Koblížková (83. Zikmundová), Minářová (89. Vojáčková) - Hlaváčová (65. Melounová), Ledvinková (68. Vamberová), Ptaszeková (63. Krejčí)

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): V prvním jarním mistrovském zápase jsme přivítali na umělé trávě v Ohrazenici jednoho z kandidátů na titul, děvčata ze Slovácka. Od první minuty potvrzovaly soupeřky svoji kvalitu, diktovaly tempo hry a moc nám nepůjčovaly míč. Naše hráčky hrály celý zápas s mimořádným nasazením, velkou obětavostí a na hranici svého fyzického maxima. Díky tomu jsme fotbalovějšího soupeře nepustili do mnoha šancí, a protože holky skvěle provedly brejk po rohovém kopu soupeřek, tak jsme se dokonce ujali i vedení. Fantastickou ranou z volného přímého kopu se podařilo soupeřkám čtvrthodinu před koncem vyrovnat. A protože se už žádná šance neujala, tak se šlo po remíze na pokutové kopy. Bohužel i třetí penaltový rozstřel v sezoně jsme prohráli, a tak po Spartě a Plzni i Slovácko po remíze s námi bralo druhý bonusový bod.... Všechna naše děvčata je potřeba za tento zápas pochválit a smeknout před jejich výkonem pomyslný klobouk. Děkujeme !
Příští kolo nás čeká další těžký zápas, tentokrát na venkovním hřišti v Plzni. Plzeňské hráčky nám na podzim v pardubickém Dolíčku sebraly body po vítězném penaltovém rozstřelu, a tak doufáme, že jim porážku u nich vrátíme i s úroky !!!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.02.2022 | Zdroj fotky: Martin Plíšek )