FK Pardubice WU-18

FC Hradec Králové FK Pardubice WU-18 1 : 8 (0 : 2) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2021/2022 | 8. kolo | 24.10.2021 | hřiště Nový Hradec

Východočeské derby ovládly pardubické dorostenky

Dorostenky si s chutí zastřílely a trvalou herní převahu dokázaly vyjádřit osmi góly.

8. kolo 1. ligy dorostenek, 24. 10. 2021 hř. Nový Hradec

FC HRADEC KRÁLOVÉ - FK PARDUBICE 1:8 (0:2)

Branky54. Koudelová Adéla 20. Holcová Kristýna, 33. Pokorná Petra (vl.), 50. Burešová Kristýna, 56. Vrabcová Adéla, 67. Krejčí Eliška, 76. Burešová Kristýna, 79. Hlaváčová Veronika, 90. Urbancová Agáta

Rozhodčí: Kánská Blažena, Baťová Martina, Kmitovská Nikola

Sestava: Mikulecká - Brožová (46. Urbancová), Friedrichová, Suchanová (46. Kružíková), Borovičková  - Vrabcová (69. Vojáčková), Burešová, Hladová (60. Mandelíková) - Ledvinková (69. Ptaczeková), Hlaváčová, Holcová Kristýna (60. Krejčí)

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice):

Ve třetím venkovním zápase v řadě se nám podařilo získat druhou výhru. Naše děvčata v DERBY zápase své soupeřky jasně přehrála a zaslouženě si odvezla z Hradce 3 body.

Velkým pozitivem zápasu je, že se do střelecké listiny zapsalo celkem 6 našich hráček a také že si zahrály hráčky širšího kádru. Některé si připsaly první letošní minuty v 1. lize dorostenek. Pochvala všem hráčkám za přístup k zápasu a chuť navyšovat skóre až do poslední minuty ( doslova :-) ).

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 28.10.2021 | Zdroj fotky: )