FK Pardubice WU-18

Loko Brno H. Heršpice FK Pardubice WU-18 0 : 2 (0 : 1) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2021/2022 | 7. kolo | 17.10.2021 | hřiště Brno - Hor. Heršpice

Dorostenky přivezly zaslouženou výhru z Heršpic

Po penaltovém nezdaru s Plzní jsme potřebovali uspět v Brně, abychom se vrátili na čtvrté místo tabulky.

7. kolo 1. ligy dorostenek, 17. 10. 2021 hř. Lokomoti Brno Horní Heršpice

LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE - FK PARDUBICE 0:2 (0:1)

Branky39. Burešová Kristýna, 68. Borovičková Anna

Rozhodčí: Suchá- Koryčanská, laik

Sestava: Krejčí - Urbancová (84. Mandelíková), Fišerová, Suchanová, Borovičková (70. Melounová ) - Minářová (67. Holcová Kristýna), Burešová, Hegrová (78. Vrabcová) - Ledvinková (64. Hladová), Hlaváčová (89. Ptaczeková), Zikmundová (77. Friedrichová)

Jiří Matějka (trenér FK Pardubice): Do Brna jsme jeli s jednoznačným cílem zvítězit. Od začátku jsme hráli aktivně, napadali rozehrávku soupeře a nenechali domácí kombinovat. Hru jsme měli pod kontrolou, ale kromě střel z dálky jsme se do zakončení nedostali. Domácí dokázal ve dvou případech překonat naši obranu dlouhými nákopy, ale výborně chytající Elišku Krejčí nepřekonali. Do vedení nás poslala Týna Burešová, která se nejlépe zorientovala ve skrumáži před brankou po rohovém kopu.

V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Naše hráčky svou rychlostí a šikovností nepouštěly domácí do šancí. My jsme měli problém s důraznou hrou domácích v osobních soubojích. Do dvoubrankového vedení jsme šli opět po standardní situaci Aničkou Borovičkovou. Když domácí neupěli ani v třetím samostatném nájezdu v zápase, mohli jsme se radovat.

Cíl jsme splnili, ale zápas nás bolel. Odvážíme si kromě tří bodů i několik šrámu. V neděli vstupujeme do druhé poloviny základní části 1. ligy derby s Hradcem Králové.

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 22.10.2021 | Zdroj fotky: )