FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 2 : 2 (0 : 2) FK Pardubice WU-18 FC Viktoria Plzeň

1. liga dorostenek 2021/2022 | 6. kolo | 10.10.2021 | stadion Dolíček

Penaltové prokletí juniorek pokračuje

Již podruhé v letošní prvoligové sezóně dospěl zápas k penaltovému rozstřelu. Bohužel pro nás i v tomto zápase braly druhý bonusový bod plzeňské juniorky.

6. kolo 1. ligy dorostenek, 10. 10. 2021 hř. Dolíček

FK PARDUBICE – Viktoria Plzeň 2:3 (0:2) PK 5:6

Branky: 73. Suchanová Eva, 86. Hlaváčová Veronika z PK - 4. Košiková Anna Marie, 41. Kadlecová Barbora

ŽK 0:2

Rozhodčí: Baťová Martina, Kánská Blažena, Ozank Róbert

Sestava: Krejčí (73. Melounová) - Friedrichová (72. Mandelíková), Suchanová, Fišerová, K. Holcová (46. Borovičková) - Kružíková, Burešová (46. Zikmundová), Hegrová (46. Hlaváčová) - Urbancová, Ledvinková (84. Ptaszeková), Minářová

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Po téměř měsíční pauze 1. ligy dorostenek jsme přivítali na Dolíčku plzeňskou Viktorku.

Za příjemného podzimního počasí se hrál zajímavý zápas, který nakonec skončil remízou.
První poločas z naší strany nebyl příliš povedený a prohrávali jsme 0:2. Ve druhé půli jsme Plzeň téměř nepustili na naši polovinu, vytvořili si velký tlak a zaslouženě jsme vyrovnali.
V penaltové loterii si bodík navíc bohužel vystřílely hostující hráčky ...
Již ve středu zajíždíme na Slovácko, kde nás čeká velmi těžký zápas proti kvalitnímu domácímu družstvu.

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 12.10.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )