FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 16 : 0 (11 : 0) FK Pardubice WU-18 FK Teplice

1. liga dorostenek 2021/2022 | 3. kolo | 29.08.2021 | stadion Dolíček

Juniorky nastřílely Teplicím šestnáct branek

Dorostenky soupeřky nijak nešetřily. Střelkyní zápasu byla Mája Zikmundová s pěti góly, Verča Hlaváčová a Janka Hegrová zapsaly po třech gólech.

3. kolo 1. ligy dorostenek, 29. 8. 2021 hřiště Na Dolíčku
FK PARDUBICE - FK TEPLICE 16:0 (11:0)

Branky6. Hlaváčová Veronika, 15. Zikmundová Markéta, 18. Zikmundová Markéta, 21. Zikmundová Markéta, 28. Zikmundová Markéta, 26. Koblížková Marie, 34. Zikmundová Markéta, 32. Vrabcová Adéla, 43. Hlaváčová Veronika, 44. Hlaváčová Veronika, 54. Hegrová Jana, 56. Krejčí Eliška, 59. Hegrová Jana, 71. Krejčí Eliška, 88. Hegrová Jana, 13. Müllerová Zuzana (vl.)

RozhodčíKmitovská Nikola, Matějka, Ondrka

Sestava: Smutná - Friedrichová, Fišerová, Suchanová (46. Mandelíková), Jedličková (62. Ptaszeková) - Burešová (62. Bělíková), Koblížková (46. Hegrová), Vrabcová - Hlaváčová (46. Krejčí), Zikmundová (46. Melounová), Ledvinková (46. Hladová)

Kamil Kozák ( FK Pardubice)

Ve třetím kole 1. ligy dorostenek nás na domácí půdě čekal zatím poslední tým soutěže, družstvo děvčat z Teplic. Od začátku zápasu byl vidět velký rozdíl v kvalitě hráček obou družstev, a jelikož naše holky hrály celý zápas s chutí a nasazením,  tak celkové skóre vyšplhalo na propastných 16:0. Velkým plusem zápasu bylo zařazení řady mladších hráček z našeho širokého kádru a také solidní produktivita našich hráček.

Video Martina Friedricha: https://www.youtube.com/watch?v=r_VJWyDTZzg

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 02.09.2021 | Zdroj fotky: )