FK Pardubice WU-18

AC Sparta Praha FK Pardubice WU-18 1 : 1 (1 : 0) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2021/2022 | 2. kolo | 22.08.2021 | TCM Praha - Strahov

Dorostenky přivezly ze Strahova cenný bod

Ve druhém kole dorostenecké ligy jsme dokázali uhrát remízu na půdě pražské Sparty !!!

2. kolo 1. ligy dorostenek, 22. 8. 2021 TCM Strahov
AC SPARTA PRAHA - FK PARDUBICE  1:1 (1:0) na PK 4:1

Branky: 11. Truxová Šarlota - 63. Minářová Natálie

RozhodčíKortanová Marie, Hasíková Marika, Hessová Tereza

Sestava: Krejčí (46. Mikulecká) -Holcová K,  Fišerová, Suchanová, Borovičková (49. Holcová T.) - Burešová (59. Solničková),  Koblížková (75. Vrabcová), Hegrová (59. Kružíková) -  Hlaváčová , Zikmundová (59. Minářová), Ledvinková (75. Melounová)

Kamil Kozák (FK Pardubice): Na pražském Strahově se odehrál velmi zajímavý zápas dvou kvalitních družstev.

Hrálo se ve svižném tempu a šance se rodily na obou stranách. Více příležitostí ke skórování měly domácí hráčky, obě naše brankářky však zachytaly skvěle, ostatně stejně jako na druhé straně domácí golmanka. Dvakrát nám také pomohlo břevno naší branky. Po devadesáti minutách skončil zápas nerozhodně a šlo se na penalty. Bonusový bod navíc získaly stejně jako loni na podzim (remíza 4:4) domácí hráčky. Pochvala všem našim dorostenkám za kvalitní výkon, nebojácnost a snahu urvat vítězství až do poslední minuty zápasu.

V neděli 29. srpna hostíme od 14 hodin na Dolíčku dorostenky FK Teplice. Přijďte holky podpořit !!!

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 27.08.2021 | Zdroj fotky: )