FK Pardubice ženy

1. FC Slovácko FK Pardubice ženy 4 : 0 (3 : 0) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy 2021/2022 | 11. kolo | 07.11.2021 | hřiště Staré Město

Ženské áčko prohrálo na půdě Slovácka

V neděli od 16 hodin ženy nastoupily na umělé trávě v Kunovicích proti třetímu celku 1. ligy žen. Domácí hráčky, které byly favoritkami vzájemného utkání, rozhodly během 25 minut, když první branka padla již v 5. minutě z rohového kopu.

11. kolo 1. ligy žen, 7. 11. 2021 hř. UMT Kunovice

1. FC SLOVÁCKO - FK PARDUBICE 4:0 (3:0)

Branky: 5. Janků, 19. Střížová, 25. Jelínková, 49. Dubcová

ŽK 0:1

Rozhodčí: Dytková, Bystroňová, Koryčanská

Delegát: Sedláček

Sestava: Beránková - Vodvárková, Suchanová (12. Hýlová), Kabeláčová, Němcová - Matějková, Neradová (80. Macháčková), Novotná (74. Urbancová), Ličmanová, Kružíková (80. Hlouchová) - Ninczová

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Před zápasem jsme museli udělat pár nucených změn v sestavě. Proti dobře naladěným domácím jsme chtěli hrát v bloku a správně řešit brejkové situace. Plán nám nabourala první branka, kterou jsme v páté minutě inkasovali přímo z rohového kopu. Domácí v 19. minutě zvyšují na 2:0, když ve 25. minutě dávají třetí branku, tak se dá říci, že je po zápase. K nám šance moc nepřicházejí, a když už máme nadějnou situace, tak nejsme důslední v pokutovém území.

Nástup do druhé půle opět nevydařený a po čtyřech minutách na hřišti prohráváme o čtyři branky. Poté si vypracováváme dvě gólovky, ale bohužel branku nevstřelujeme. Holkám se nedá vyčíst snaha, bojovnost a agresivita. Kvalita ovšem byla na domácí straně a tak nám nezbývá, než Slovácku poblahopřát k zasloužené výhře. K zápasu byla k dispozici ze zkušených pouze Ninczová a druhou "nejstarší" hráčkou v základní sestavě byla v pardubickém dresu Kabeláčová. Proto musíme na zápas koukat hlavně jako na nabrání zkušeností do dalších bojů v první lize.

(Autor: Ondřej Bačo | Datum: 08.11.2021 | Zdroj fotky: Pavel Jiřík ml. )