FK Pardubice ženy

Loko Brno H. Heršpice FK Pardubice ženy 2 : 2 (1 : 2) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy 2021/2022 | 10. kolo | 30.10.2021 | hřiště Brno - Hor. Heršpice

Ženy přivezly důležitý bod z Heršpic za remízu 2:2

V Brně byla k vidění spousta šancí, ale nakonec se týmy o body spravedlivě podělily. Domácí Ondřejková vstřelila "výstavní" vlastní branku, která zaskočila i hlavní rozhodčí.

10. kolo 1. ligy žen, 30. 10. 2021 hř. Brno - Horní Heršpice

LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE - FK PARDUBICE 2:2 (1:2)

Branky: 33. Malatová, 65. Pušková - 15. Hýlová, 37. vlastní (Ondřejková).

Bez karet

Rozhodčí: Čampišová N., Uhlířová M., Navrátilová Z.

Delegát: Kundelius L.

Sestava: Beránková - Matějková, Kupková, Kabeláčová, Němcová - Novotná (87. Urbancová), Vejrová, Ličmanová - Kružíková (79. Neradová), Ninczová (62. Mužíková), Hýlová (79. Fialová).

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Zápas lze rozdělit na tří částí. Celý první poločas se hrál vyrovnaný fotbal, kdy jsme se dostali do vedení, po nádherné přihrávce Ličmanové, Hýlovou. Pro Hýlovou to byla první branka v lize žen, k čemuž jí gratulujeme. Po nedůslednosti v naší obranné činnosti ve 33. minutě domácí tým vyrovnává 1:1. O čtyři minuty později nás ovšem vlastní gól Brna posílá do vedení. Do kabin jdeme za příznivého stavu 1:2.

Druhá část začíná druhým poločasem, kdy máme dobře postavenou obranu a podnikáme nebezpečné brejky. Tato pasáž mrzí nejvíce. Máme dvě situace, kdy jdeme tři na jednu a tři na dvě, ale špatným řešením klíčovou branku na 1:3 nedáváme. A když pak ve dvou samostatných únicích selhávají další dvě naše hráčky, tak domácí celek z protiútoku vyrovnává na 2:2.

Od této chvíle, která se dá hodnotit jako zlomová, mají naopak k vítězství blíže domácí. Nám se sice otevírají velká okénka v domácí obraně, ale neřešíme to opět dobře a naopak nás ještě musí podržet skvěle chytající Beránková.
Suma sumárum, bod je asi spravedlivý a nás by měl motivovat do další práce. Děkujeme našim hráčkám za výkony a příští týden se těšíme na další venkovní utkání na Moravě, tentokrát na Slovácku.

(Autor: Ondřej Bačo | Datum: 01.11.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )