FK Pardubice ženy

FC Slovan Liberec FK Pardubice ženy 3 : 2 (0 : 1) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy 2021/2022 | 5. kolo | 11.09.2021 | hřiště Chrastava

Dvě minuty nás dělily od vítězství, nakonec nebereme ani bod

V 88. minutě započala obrat domácích střídající hráčka Dinh Thanhová, v nastavení ještě zajistila svému týmu všechny tři body. Pardubické hráčky tak přišly o body z dobře rozehraného utkání.

5. kolo 1. ligy žen, 11. 9. 2021 hř. Chrastava

FC SLOVAN LIBEREC - FK PARDUBICE 3:2 (0:1)
Branky: 88. a 90.+1 Dinh Thanhová, 77. Košíková – 38. Suchanová, 79. Hladíková

ŽK 2:2. Rozhodčí: Kánská, Šafránková, Baťová. Delegát: Filip.

Sestava: Beránková - Němcová, Kabeláčová, Suchanová, Kunáková - Vodvárková, Solničková (88. Neradová), Kupková, Novotná (82. Kružíková), Ličmanová (63. Ninczová) - Hladíková

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Tým se hodně soustředil na začátek utkání a pracoval velmi dobře v bloku. Domácí hráčky držely více míč, ale závary si vypracovával náš celek. Tři náznaky šancí jsme ovšem nevyřešili dobře, a tak první branku utkání dáváme až ve 38. minutě z prvního rohového kopu. Premiérovou branku v lize žen si připisuje Suchanová.
Ve druhé půli máme další šance, kdy určitě šance Vodvárkové a Novotné měly skončit v síti domácích. Bohužel po opakovaném centru do našeho pokutového území chybujeme na zadní tyči a domácí celek vyrovnává. V 79. minutě po chybě domácí brankářky doklepává do branky Hladíková. Do 88. minuty se vše vyvíjí jak má. Neskutečná chyba v defenzívě ovšem znamená vyrovnání zdarma. A to nebylo vše - tým se totálně sesypal a domácí v euforii obracejí skóre na jejich stranu. Takováto porážka hodně bolí a přes reprezentační přestávku se s tím musíme vyrovnat. Mě jako trenéra nejvíce mrzí inkasované branky po hrubých chybách klíčových hráček týmu. Bohužel pokud budeme v defenzivní činnosti takto nedůsledné, tak je posun hodně složitý.

(Autor: Ondřej Bačo | Datum: 13.09.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )