FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 0 : 3 (0 : 3) FK Pardubice ženy 1. FC Slovácko

1. liga ženy 2021/2022 | 4. kolo | 05.09.2021 | stadion Pod Vinicí

Zasloužená prohra žen v domácím prostředí

V dalším kole ligy žen, dorazilo Pod Vinici Slovácko, které rozhodlo utkání už v prvním poločase. Domácí hráčky se střelecky neprosadily a stále tak jsou na posledním místě tabulky bez bodového zisku s pasivním skóre 1:24.

4. kolo 1. ligy žen, 5. 9. 2021 Stadion Pod Vinicí

FK PARDUBICE - 1. FC Slovácko 0:3 (0:3)

Branky: 2. Morávková, 40. Polášková, 45+3. Dubcová. ŽK 1:1. Rozhodčí: Holakovská - Kortanová, Machová. Delegát: Kotyza.

Sestava: Beránková - Vejrová (59. Fialová), Kabeláčová, Matějková - Ličmanová, Kupková, Solničková, Neradová (70. Hegrová), Vodvárková (79. Suchanová) - Novotná (79. Němcová), Hýlová (46. Hladíková)

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Poslední dobou máme problémy se vstupem do utkání a koncem poločasů. Slovácko bylo lepší v držení míče a jeho hráčky skoro nekazily. Kvalita hostí se projevila hlavně v první půli, kdy po stále se opakující chybě naší defenzívy inkasujeme hned z první střely na bránu. V brejkové situaci se ve stoprocentní šanci ocitá Hýlová, ale neproměňuje. Máme pár závarů po standardních situacích, ale vyrovnat se nám nedaří. Následuje rozhodující moment utkání a tím je branka na 0:2. V nastavení dostáváme třetí branku a je po zápase. Druhý poločas nemůžeme hráčkám upřít snahu. Hladíková ve velké šanci nedává, následně nás podrží Beránková. Poté přichází dvě zajímavé situace Novotné, ale vstřelit branku se nám nedaří. Dnes dobře zahrály střídající hráčky, základní sestavě chyběla větší odvaha směrem dopředu a hlavně klid na míči.