FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 1 : 4 (1 : 2) FK Pardubice ženy Loko Brno H. Heršpice

1. liga ženy 2021/2022 | 3. kolo | 28.08.2021 | stadion Pod Vinicí

Ženy sehrály s Heršpicemi smolné utkání

Domácí chtěly předvést dobrý výkon a zapsat první body do prvoligové tabulky. Bohužel v zápase, kdy jsme byli lepším týmem, rozhodla střelecká produktivita hostující Liškové.

3. kolo 1. ligy žen, 28. 8. 2021 Stadion Pod Vinicí
FK Pardubice - Lokomotiva Brno Horní Heršpice 1:4 (1:2)

Branky: 23. vlastní (Lišková) – 3. a 86. Lišková L., 30. vlastní (Vodvárková), 90. Haklová. ŽK: 1:0 (Vejrová). Rozhodčí: Kánská, Baťová, Machová. Delegát: Slavíček

Sestava: Mikulecká - Vejrová, Kabeláčová, Vodvárková - Matějková, Neradová (78. Fialová), Kupková, SolničkováKunáková (85. Kružíková) Novotná, Hýlová

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Chtěli jsme na hosty vlétnout, ale bohužel hned z první akce Brna inkasujeme. Troufnu si tvrdit, že jsme pak celou první půli byli lepším týmem a vytvořili si spoustu šancí. Ve 23. minutě po rohovém kopu vlastní brankou Liškové vyrovnáváme. V této pasáži zápasu diktujeme tempo hry, bohužel se hosté po centru do vápna a nešťastném zásahu naší obránkyně dostávají do vedení. Do konce poločasu spalujeme šance jak na běžícím páse.

Do druhé půle nastupujeme rovněž aktivně, ale z žádného závaru se nám nedaří vyrovnat. Trefujeme i konstrukci zakleté branky, ale míč se odráží těsně před čáru. Ke konci jsme museli hru ještě více otevřít a soupeř nás bohužel dvakrát potrestal - opět z naší nedůslednosti v bránění. Týmu nemůžu vytknout nasazení a vůli se porvat o výhru. Bohužel rozhodly dva faktory. Prvním je naše až žákovské bránění a druhým je trestuhodné řešení finální fáze naší hry. Máme před sebou ještě dost zápasů a o vylepšení reputace se budeme snažit hned příští neděli, kdy přivítáme Slovácko.

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 30.08.2021 | Zdroj fotky: )