FK Pardubice ženy

AC Sparta Praha FK Pardubice ženy 9 : 0 (3 : 0) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy 2021/2022 | 2. kolo | 22.08.2021 | TCM Praha - Strahov

Na Strahově přesvědčivé vítězství žen Sparty

Spartu Praha čeká 31. srpna první zápas v Lize mistryň s dánským HB Køge. Posledním ligovým zápasem před LM byl souboj s našimi ženami.

2. kol 1. ligy žen, 22. 8. 2021 Stadion Strahov
AC Sparta Praha - FK Pardubice 9:0 (3:0)
Branky: 28., 58. a 85. (p.) Martínková L., 20. a 45.+2 Cvrčková, 70. Kotrčová, 88. Dlasková, 89. Bužková, 90.+2 Sonntagová

Rozhodčí: Hessová, Hasíková, Kortanová
Delegát: Kindl
ŽK 0:3

Sestava: Beránková - Vejrová, Kabeláčová (80. Suchanová), Kunáková - Matějková, Solničková (60. Neradová), Novotná (80. Hegrová), Kupková, Ličmanová - Vodvárková (46. Kubečková), Hýlová (73. Kružíková)

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Druhé kolo nám přiřklo další pražské S. Den před zápasem jsme bohužel přišli o Hlouchovou a řešili dilema koho dát na křídlo, absence bohužel přibývají. Ligové šampiónky na nás vlétly hodně zostra a naše obrana měla od začátku hodně práce. V prvním poločase jsme směrem dopředu předvedli dvě akce, které se měly řešit lépe do zakončení, a jednu stoprocentní gólovku. Sparta držela míč a čekala na okénka v naší obraně. První dvě přišla ve 20. a 28. minutě. Nejvíce ovšem mrzí branka na 3:0 v nastavení první půle. I druhý poločas naše děvčata neodehrála špatně, ale vše jsme si pokazili pasáží od 85. do 92. minuty, kdy jsme čtyřikrát inkasovali. V sobotu nás čeká v podstatě start sezóny proti týmu, se kterým se můžeme měřit, a proto věříme, že si na domácím pažitu připíšeme první body do tabulky.

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 24.08.2021 | Zdroj fotky: )