FK Pardubice B FK Pardubice B 3 : 1 (1 : 0) FK Pardubice B FK Zbuzany 1953

Česká fotbalová liga sk. B 2021/2022 | 5. kolo | 29.08.2021 | stadion Pod Vinicí

Po dobrém výkonu výhra béčka nad Zbuzany

V nedělním dopoledni přivítala pardubická rezerva Zbuzany, které v týdnu vyřadily z MOL Cupu ligový Liberec. Domácí tentokrát ale vstoupili do zápasu velmi dobře, celý zápas byli aktivní a v držení míče. První půle přinesla jen jeden gól, ale v druhé další dva a hosté jen korigovali v úplném závěru.

5. kolo

FK Pardubice B - FK Zbuzany 1953 3:1 (1:0)

První gól vsítil 19. minutě po kombinační akci Dufek - 1:0. Na druhý gól diváci čekali až do 66. minuty, kdy Vít ideálně do pravého křídla vysunul Lupače, ten si míč navedl až před branku a propálil gólmana Kořána - 2:0. Deset minut před koncem se do brejku probil Huf a s přehledem upravil na 3:0. Hosté vstřelili gól až v nastavení Schneiderem na konečných 3:1.

Fakta - branky: 19. Dufek, 66. Lupač, 81. Huf - 90. (+1) Schneider. ŽK: 0:5. Rozhodčí: Kvítek z Liberce (Šťastný, Pekař). Delegát: Hanzal ze Stráže nad Nežárkou. Diváků: 115.

Sestava FK PCE B: Letáček - Halász, Šejvl, Hajník, Kurka - Červ, Vít (90. Nemšovský) - Lupač (84. T. Formáček), Šimek (46. Sychra), Dufek (76. Sokol) - Huf (90. Vítek).

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 29.08.2021 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )