FK Dobrovice FK Pardubice B 0 : 4 (0 : 4) FK Pardubice B FK Pardubice B

Přátelská utkání B-týmu 2021/2022 | přátelské utkání | 10.07.2021 | hřiště Dobrovice

Jasná výhra juniorky v Dobrovici

Pardubická juniorka k prvnímu zápasu v rámci letní přípravy zajížděla v sobotním dopoledni do středočeské Dobrovice. V útulném areálu účastníka Krajského přeboru hosté předvedli velmi slušný první poločas, který vyhráli 0:4. Ve druhé se již skóre nezměnilo.

Přípravné utkání

FK Dobrovice - FK Pardubice B 0:4 (0:4)

Fakta - branky: 3. Řezníček, 11. Vít, 32. a 43. Vítek. Rozhodčí: Louda - Nejedlo, Kuba. Diváků: 50.

Sestava FK PCE B: Šmíd - Formáček (71. Řehák), Kubart, Řehák (46. Hajník), Zelenka (71. Vítek) - Stýblo (46. Pithart), Vít, Šimek, Boura (46. Vilím) - Řezníček (71. Stýblo), Vítek (46. Klímek).

První branka padla již ve třetí minutě, kdy povedenou kombinaci zakončil s přehledem Řezníček - 0:1. V 11. minutě přidal druhý gól Vít. Poté domácí celek třikrát podržel gólman Bartoš, aby ve 32. a 43. minutě vstřelil dva góly po kombinačních akcích Vítek, čímž upravil na poločasových 0:4.
Do druhé půle oba celky prostřídaly a tempo hry oproti prvnímu poločasu trochu opadlo. Ani jeden celek už žádnou branku nepřidal, takže konečný výsledek zůstal stejný, jako poločasový.

K dalšímu zápasu zajíždí pardubická rezerva v sobotu 17. července do Čáslavi.

(Autor: Lukáš Ouředník - FK Pardubice | Datum: 10.07.2021 | Zdroj fotky: redakce FK )