FK Pardubice FK Pardubice 1 : 1 (1 : 1) FK Pardubice FK Mladá Boleslav

Přátelská utkání A-týmu 2021/2022 | přátelské utkání | 30.06.2021 | stadion Lázně Bohdaneč

Ve druhé přípravě jsme s ligovým soupeřem remizovali

Dva góly viděly více než čtyři stovky diváků ve středečním utkání proti FK Mladá Boleslav, které se uskutečnilo v Lázních Bohdaneč. Obě trefy do sítě padly v prvním poločasu a na pardubické straně se trefil Cadu, na straně soupeře Ewerton, který poslední rok a půl oblékal východočeský dres.

Přípravné utkání

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 1:1 (1:1)

Fakta - branky: 24. Cadu – 43. Ewerton. ŽK: 2:2 (Ramos Junior, Sokol - Píchal, Jurásek). Rozhodčí: Radina – Melichar, Novák. Diváci: 455.

Sestavy - FK PCE: I. pol.: Letáček – Cadu, Šejvl, Toml, Čelůstka – Jeřábek – Tischler, Solil, Beran, Kostka – Černý.
II. pol.: Letáček – Prosek, Jakab, Toml (69. Šejvl), Ramos – Jeřábek (69. Čelůstka) – Dufek, Sokol, Červ, Cienciala – Huf.
Náhradníci: Markovič
Mladá Boleslav: I. pol.: Šeda – Douděra, Suchý, Karafiát, Preisler – Dancák, Matějovský – Skalák, Ladra, Ewerton – Fila.
II. pol.: Halouska – Píchal, Plechatý, Šimek, Jurásek – Smrž, Jirásek (78. Hönig), D. Mašek, L. Mašek – Mužík, Mešanović.
Náhradníci: Šerák.

Utkání v lázeňském městečku přilákalo do hlediště slušnou diváckou návštěvu, která viděla velice svižný fotbal, oba celky se snažily o kombinační hru. V úvodu byli více na míči hosté, ale branku vstřelili domácí, když se po akci Tischlera s Černým prosadil zblízka Cadu - 1:0. Poté vytáhl dva důležité zákroky Letáček, aby dvě minuty před přestávku inkasoval po křížné střele expardubického Ewertona - 1:1.

Do druhé půle oba týmy udělaly mnoho změn, nikdo již nechtěl inkasovat a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.06.2021 | Zdroj fotky: Radek Klier )