FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice ženy Loko Brno H. Heršpice

1. liga ženy - nadstavba 2020/2021 | nadstavba 6 | 19.06.2021 | stadion Pod Vinicí

Ženské áčko v posledním kole nadstavby podlehlo brněnským soupeřkám

Pardubické holky se v pěti kolech nadstavby dokázaly přiblížit Heršpicím na dohled. Poslední krok se jim ale nepovedl a tři body putují do Brna.

1.liga žen - nadstavba sestup

FK PARDUBICE - LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE 0:1 (0:0)

Branky: 60´ Pušková

Bez karet.

Rozhodčí: Kánská, Braun, Kmitovská

Delegát: Macháček

Sestava: Mikulecká (46. Beránková) - Matějková, Kabeláčová, Vejrová, Kunáková (58. Kružíková) - Hladíková, Neradová (74. Fialová), Ličmanová, Novotná (46. Kupková) - Ninczová (58. Hýlová), Růžičková

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): "V úmorném vedru jsme doma v posledním zápase sezóny přivítali hráčky Lokomotivy Brno. Celý zápas se nám nedařila útočná fáze. Hostující celek čekal na naše chyby a jelikož si náš tým nebyl schopný poradit s obranným blokem soupeře, tak se šlo v poločase do kabin za stavu 0:0.
Ne moc pohledný fotbal se hrál i ve druhé půli, kdy ovšem po naší standardní situaci dostáváme z brejku hodně lacinou branku. I přes poslání čerstvých sil do zápasu se situace na hřišti nemění, a tak odcházíme poraženi. Děvčatům je i přes závěrečnou kaňku potřeba poděkovat za celou sezónu. Obzvláště posledních pár týdnů mělo z naší strany velmi dobré parametry. Děkujeme všem, kteří podporují ženskou kopanou v Pardubicích, myslím si, že jsme se zase o kousek posunuli a pevně věříme, že se to projeví již v příští sezóně."

Další prvoligová sezóna začíná o víkendu 14. - 15. 8. 2021.