FK Pardubice ženy

Loko Brno H. Heršpice FK Pardubice ženy 1 : 3 (0 : 1) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy - nadstavba 2020/2021 | nadstavba 3 | 23.05.2021 | stadion Horní Heršpice

Ženy přivezly z Heršpic cenné vítězství

V zápase tabulkových sousedů jsme se chtěli vítězstvím bodově přiblížit Brnu a zachovat si naději na posun z poslední příčky prvoligové tabulky

1.liga žen - nadstavba sestup

LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE - FK PARDUBICE 1:3 (0:1)

Branky: 53. Pušková Anna - 36., 57., 67. Růžičková Kristýna

ŽK: 1:0 (Lišková)
Rozhodčí: Suchá, Koryčanská, Uhlířová; Delegát: Sedláček
Sestava: Mikulecká – Matějková (65. Kupková), Kabeláčová, Vejrová, Vodvárková - Hladíková (82. Fialová), Neradová (55. Ličmanová), Solničková (82. Hegrová), Novotná (55. Kunáková) - Ninczová, Růžičková

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice):
"Oproti zápasu s Libercem jsme byli nuceni udělat dvě změny v sestavě. Dařilo se nám eliminovat dlouhé míče soupeře a celý tým pracoval spolehlivě směrem dozadu. Hřiště mělo trochu menší rozměry, což nám chvilku činilo problémy v kombinaci, ale poté jsme se již začali dostávat do zajímavých situací. Ve 24. minutě nastřelujeme břevno Ninczovou. Do vedení nás posílá ve 36. minutě Růžičková, kdy optimálně řeší situaci před brankou domácích. Zbytek poločasu hrajeme zbytečně zataženě a Brno se dostávalo blíže a blíže k naší brance. O poločase jsme se snažili tým uklidnit. Opět se ukázalo, že většina výkonu je o hlavě a druhá půle začala bohužel stejně jako končila první. Domácí nás tlačí dlouhými míči a hned v 53. minutě vyrovnávají. Naše odpověď je ovšem bleskurychlá. V 57. minutě Solničková, při své vynikající premiéře v základní sestavě, zahrává rohový kop a Růžičková doráží míč do branky 1:2. Další standardku nám zahrává netradičně Vodvárková a opět se nám tento tah vyplácí - Růžičková kompletuje svůj první ligový hattrick. V útočné snaze nepolevujeme a o tři minuty později se ocitá v super šanci Hladíková, ale tentokrát dobře zasahuje domácí brankářka. Díky tomu, že se tlačíme dopředu, vznikají okénka v naší obraně. Brňanky trefují ještě jednou břevno, nicméně skóre už se nemění. Nám se dnes konečně povedla střídání. Hráčky, které přišly, vždy do hry daly velmi dobrý prvek. Chválíme celý tým za velmi dobrý výkon, který snad potvrdíme hned příští neděli na domácím pažitu."