FK Pardubice ženy

FK Dukla Praha FK Pardubice ženy 2 : 1 (0 : 0) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy - nadstavba 2020/2021 | nadstavba 1 | 09.05.2021 | stadion Juliska

Ženy v prvním kole bojů o záchranu doplatily na špatnou koncovku

Na Julisce chtěly ženy bodovat a přiblížit se soupeřkám tabulkově před nimi. Špatné zakončení a laciné branky byly důsledkem toho, že se vrátily bez bodu.

1.liga žen - nadstavba sestup

FK Dukla Praha - FK Pardubice 2:1 (0:0)

Branky: 61. Skálová Denisa, 79. Skálová Denisa - 66. Hladíková Nikola ŽK: 3:2 (Dvorská, Conde Sancho Victoria, Dudová - Vodvárková, Vejrová). Rozhodčí: Kánská, Špindlerová, Kovářová, Krejčí

Sestava: Beránková– Matějková, Kupková, Kabeláčová, Vodvárková -Hlouchová (56´ Kunáková), Neradová (56´ Vejrová), Ličmanová (74´ Fialová) - Hýlová (46´ Hladíková), Ninczová (56´ Novotná), Růžičková

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice):Začátek utkání nabídl šance na obou stranách. V průběhu prvního poločasu jsme se dostávali do šancí, ale dnes domácím skvěle zachytala brankářka. Ve druhé polovině utkání jsme byli, dle mého názoru, lepším týmem a za stavu 0:0 jsme měli vstřelit první branku. Nicméně standardní situace a přišla první individuální chyba a domácí se dostávají z ničeho do vedení. Odpovídáme dohraným míčem Hladíkovou 1:1. Chceme utkání otočit, ale bohužel v 79. minutě, po další hrubé individuální chybě, domácí dávají na konečných 2:1. Dukla poté kouskuje hru a ukazuje se její větší vyspělost. Nemůžeme dnes týmu vyčíst bojovnost a touhu po vítězství. Vinu na výsledku nese celý tým - ať už chybami v obranné fázi, tak i špatnými řešeními v útočné fázi! Bohužel v současné době dostáváme hodně laciné branky a vepředu, i přes velmi solidní práci a vypracování spousty šancí, nejsme schopni naši snahu přetavit v góly. I přesto, že odjíždíme z Prahy s prázdnou, tak jsme viděli spoustu pozitivních věcí na hřišti a uděláme vše pro zlomení nepříznivé série již příští neděli doma s Libercem."