FK Pardubice ženy

SK Slavia Praha FK Pardubice ženy 9 : 1 (3 : 0) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

1. liga ženy 2020/2021 | 14. kolo | 17.04.2021 | Praha 10 - Dolní Měcholupy

Prohra se Slavií

V sobotu jsme se v posledním kole základní části střetli s favorizovanou Slavií na trávě v Horních Měcholupech.

14. kolo 1. ligy žen

SK Slavia Praha - FK Pardubice 9:1 (3:0)

Branky: 8´ Divišová, 36´ 71´ Kožárová, 41´ Cahynová, 49´ Šurnovská, 53´ Necidová, 74´ Persson, 78´ Szewieczková, 84´ vlastní - 81´ Ninczová z PK ŽK: 1:2 (Veselá - Vodvárková, Hýlová). Rozhodčí: Šulcová, Petrželková, Hasíková, Kořínek

Sestava: Mikulecká – Vodvárková, Vejrová, Kabeláčová, Fialová (71´ Borovičková) - Hlouchová, Neradová (82´ Urbancová), Ličmanová (46´ Hýlová) - Hladíková (64´ Hegrová), Ninczová, Růžičková (82´ Kružíková)

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice):

Stejně jako na Spartě jsme nepředvedli špatnou první půlhodinu. Tým pracoval dobře v bloku. Škoda dvou inkasovaných branek na konci poločasu. Vstup do druhé půle se nám nepovedl a opět inkasujeme dvě branky v rychlém sledu po sobě. Do zápasu se zapojují další hráčky a i přesto, že výsledek narůstá, tak se nám z pokutového kopu daří dát aspoň čestnou branku. Z inkasovaných branek si musíme vzít ponaučení a v následujících dvou týdnech se dobře připravit na skupinu o udržení."

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 19.04.2021 | Zdroj fotky: )