FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 0 : 1 (0 : 0) FK Pardubice ženy 1. FC Slovácko

1. liga ženy 2020/2021 | 13. kolo | 02.04.2021 | stadion Pod Vinicí

Slovácko o nejtěsnější výhře rozhodlo v nastavení

Pardubické ženy proti třetímu týmu tabulky sahaly po bodu. Nepodařilo se jim však ubránit poslední standardní situaci zápasu a zůstávají tak na posledním místě prvoligové tabulky.

13. kolo 1. ligy žen

FK Pardubice - 1. FC Slovácko 0:1 (0:0)

Branka: 90+1. Pečková. ŽK: 0:0  Rozhodčí: Kánská - Štěpánková, Kortanová, Filip. Bez diváků.

Sestava: Beránková - Matějková, Kabeláčová, Kupková, Vodvárková - Ličmanová, Neradová (66.Hýlová), Vejrová,  Fialová (58.Hlouchová) - Růžičková (89. Hegrová), Ninczová (58. Hladíková).

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Netradičně v pátek na státní svátek jsme na Vinici přivítali třetí tým tabulky. Z naší strany povedený první poločas, kdy jsme byli schopni s hostujícím týmem běhat a při troše štěstí v řešení ofenzivních situací jsme mohli jít i do vedení.

Nástup do druhého poločasu z naší strany rovněž nebyl špatný, ale postupem času nás Slovácko začalo přeběhávat. Chtěli jsme hru oživit střídáním. Bohužel jsme začali kupit chyby při kombinaci a ztrácet spoustu míčů. Museli jsme čelit hodně rohovým kopům a celkově posledních 20 minut bylo pro nás hodně nepříjemných. I tak jsme se nechtěli úplně zatáhnout, protože bod pro nás v současné situaci nic neřeší. Zajímavá situace nastala v 88. minutě, ze které jsme místo naší výhody nakonec střídali Růžičkovou ze zdravotních důvodů. Hořkou pilulku jsme museli polknout v 91. minutě po rohovém kopu Slovácka. I přes porážku dnes děvčatům musím poděkovat za výkon.“

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 06.04.2021 | Zdroj fotky: )