FK Pardubice U-14

FC Slovan Liberec FK Pardubice U-14 1 : 12 (0 : 7) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2020/2021 | 8. kolo | 10.10.2020 | hřiště Letka

Hodnocení zápasu FC Slovan Liberec

úvod utkání patřil soupeři poté již dominance našeho mužstva

FC Slovan Liberec - FK Pardubice U14 1:12 (0:7)

Střelci: 5' Kvaček (Pešek) 0:1 6' Kvaček 0:2 13' Kvaček (Vencl) 0:3 16' Kvaček (Dostál, Skokan) 0:4 18' Vencl (Kvaček, Dostál) 0:5 20' Kvaček (Dostál) 0:6 26' Kvaček (Skokan) 0:7 54' soupeř 1:7 58' Kvaček (Nedvěd) 1:8 64' Urban (penalta) 1:9 68' Kvaček (Urban) 1:10 77' Kvaček (Dostál) 1:11 79' Kvaček (Drobný) 1:12 Sestava

Sestava : Veselý - Kosek (41' Nesladek), Komárek, Kučera (41' Tareš), Skokan (41' Urban) - Vencl (41' Nedvěd), Čáslavka (41' Vrážel), Pešek (70' Drobný) - Drobný (41' Zelinger), Kvaček, Dostál

Zápas na těžkém terénu přinesl spoustu zajímavých akcí, hezkých gólů ale i nevynucených ztrát míče. Do utkání vstoupili mnohem lépe Liberečtí...přehrávali nás ale paradoxně jsme využili dvě brejkové situace a v 6'minutě vedli 0:2. Potom jsme přebrali otěže zápasu do svých rukou a do poločasu navýšili náskok na 0:7. Produktivní byl zejména Matěj Kvaček (6 gólů). Vstup do druhého poločasu se nám opět nepovedl a soupeř v 54'minutě snížil na 1:7. Velký zápas odehrál Kvaček který přidal další tři góly. Navíc se z penalty trefil i Urban. Výsledek potěšil víc než předvedená hra.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.10.2020 | Zdroj fotky: )