FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 6 : 2 (2 : 0) FK Pardubice U-14 FK Teplice

Česká liga žáků U-14 2020/2021 | 7. kolo | 03.10.2020 | stadion Ohrazenice

Hodnocení zápasu FK Teplice

FK Pardubice - FK Teplice 6:2 (2:0)

Děkujeme hráčům za velmi dobrý výkon.

Střelci: 5' Vencl (Kvaček) 1:0 30' Kvaček (s.a) 2:0 41' Nedvěd (Nesládek) 3:0 44' Zelinger (s.a) 4:0 46' Zelinger (Nesládek) 5:0, 73' Drobný (Kvaček, Nedvěd) 6:2

Sestava - Hudák - Nesládek, Kučera (41' Komárek), Tareš, Kosek (41' Skokan) - Vencl (41' Vrážel), Čáslavka, Nedvěd - Zelinger (49' Drobný), Kvaček, Dostál (49' Urban)

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už v 5'minutě akci Kvačka zakončil Vencl (1:0) Teplice hráli odvážně, měli velmi dobrou výstavbu hry, ale do žádné šance jsme je nepustili. Naopak několik našich nadějných pokusů skončilo na nepřesné finální přihrávce. Ve 30' minutě se prosadil po samostatné akci Kvaček (2:0).

Do druhého poločasu jsme šli s cílem zlepšit pressink a lépe řešit předfinální fázi. Ve 41' minutě po akci Nesládka skóroval Nedvěd. Ve 44' minutě po samostatné akci Zelinger (4:0). A ve 46' minutě opět Zelinger po přihrávce Nesládka 5:0. V 61' a 70' minutě se ke slovu dostali hosté (5:2). Na konečných 6:2 upravil Drobný po akci Kvačka s Nedvědem.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.10.2020 | Zdroj fotky: )