FK Pardubice U-14

FC Hradec Králové FK Pardubice U-14 3 : 5 (0 : 2) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U-14 2020/2021 | 4. kolo | 12.09.2020 | hřiště Háječek

Hodnocení zápasu FC Hradec Králové

FC Hradec Králové - FK Pardubice 3:5 (0:2)

v derby jsme zvládli první poločas a zaslouženě vyhráli...

Sestava: Veselý - Skokan, Tareš, Kučera, Nesládek - Zelinger, Čáslavka, Pešek, Nedvěd, Dostál - Kvaček

Střídali: Komárek, Urban, Kosek, Vrážel

Střelci: Kvaček 2x, Nedvěd, Nesládek, Zelinger

V dalším utkání jsme zajížděli na horkou půdu do Hradce. Začátek zápasu patřil soupeři, který na nás vlítnul. Postupně jsme se srovnali a začali přebírat otěže zápasu. Dařila se nám výstavba od brankáře a přechod nahoru, k tomu jsme měli kvalitní presink, důraz a aktivitu a poločas skončil 0:2 pro nás, ale mohl být klidně mnohem více.

Druhý poločas nás od začátku soupeř zmáčknul a brzy snížil na rozdíl jedné branky. Potom se hrála vyrovnaná, nervózní partie nahoru a dolů, kterou jsme lépe zvládli my a díky skvělým brejkovým situacím jsme šli do vedení 1:4. Opět jsme si mysleli, že už vítězství máme v kapse a soupeř trestal. Poslední slovo jsme ale měli těsně před koncem my a dotáhli jsme utkání zaslouženě do vítězného konce 3:5......

(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.09.2020 | Zdroj fotky: )