FK Pardubice U-13

FK Pardubice U-13 FK Pardubice U-13 9 : 6 (0 : 3) FK Pardubice U-13 FK Mladá Boleslav

Česká liga žáků U-13 2020/2021 | 4. kolo | 12.09.2020 | stadion Dolíček

Atraktivní utkání pro diváky a hráče!

Přinášíme vám hodnocení z dnešního mistrovského utkání.

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 9:6 (0:3)

Sestava:

Paar - Jeřáb, Tupec - Brychnáč, Holčapek, Štěpánek - Tomášek, Förster (Hloušek, Štefl, Novotný, Ondrůšek, Smrčka)

Střelci branek:

Hloušek, Štefl, Förster 2x, Tomášek 2x, Jeřáb 3x

Hodnocení zápasu:

Jak už jsme zmiňovali hlavním titulku, tak dnešní utkání bylo velmi pohledné pro diváky. Bylo k vidění hodně přímočarých akcí a pékné góly.

Úvodní minuty patřily soupeři, který se dostal poměrně rychle do brankového náskoku o 3 góly. My jsme se však "nepoložilii"! Chtěli jsme neustále hrát aktivně a postupně se dostávat přes soupeřovu obranu, což se nám dařilo.

Ve druhé třetině jsme hráče nabádali ke zkvalitnění a zpřesnění výstavby od brankáře. Jsme rádi, že se klukům podařilo hned zlepšit projev i střelecké počínání. Během 7 minut ve druhé třetině jsme vstřelili dvě branky, které nás ještě více nakoply. Postupem času jsme měli i větší držení míče a dařilo se nám eliminovat rychlé protiútoky soupeře.

Třetí třetina se nám vydařilo na výbornou! Podařilo se nám vytvořit několik slibných šancí a vstřelit i 4 branky. Děkujeme soupeři za sehrání velmi kvalitního utkání. Jedinou "kaňkou" v dnešním zápase byla neúčast delegovaného rozhodčího.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.09.2020 | Zdroj fotky: )