FK Pardubice B

FK Dukla Praha B FK Pardubice B 4 : 1 (1 : 1) FK Pardubice B FK Pardubice B

Česká fotbalová liga sk. B 2020/2021 | 2. kolo | 30.08.2020 | hřiště Jirny

Prohra rezervy na Dukle

V nedělním dopoledni na stadionu v Jirnech začala sezona pro pardubickou rezervu, která po karanténě zavítala na hřiště Dukly B. Vyrovnaný duel rozhodli ve svůj prospěch domácí během dvou minut od 75. do 77. minuty zápasu. Konečný výsledek je pro hosty zbytečně krutý.

2. kolo ČFL

FK Dukla Praha B - FK Pardubice B  4:1 (1:1)

První utkání pro hosty v sezoně po karanténě. Domácí měli dobrý vstup do zápasu a již v 9. minutě šli do vedení po dělovce Studničky. Poté bylo několik příležitostí na obou stranách, až ve 41. minutě došle k vyrovnání po křížné střele Leeho - 1:1.
Utkání bylo hrané v rychlém tempu a na začátku druhé půle měl každý tým chvilkovou pasáž, kdy měl herní převahu. Hosté mohli jít do vedení, ale několik dobrých šancí nevyužili a přišel trest. V 75. minutě střídající Palacios Vera propálil dělovkou ze strany Šmída a hned za další dvě minuty se po trestném kopu prosadil Jeřábek a bylo rozhodnuto 3:1. Dvě minuty před koncem pak ještě upravil Houha na konečných 4:1 pro domácí.

Fakta - branky: 9. Studnička, 75. Palacios Vera, 77. Jeřábek, 88. Houha - 41. Lee. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Vychodil - Tesař, Hrkal. Delegát: Kotyza. Diváků: 100.

Sestava FK PCE B: Šmíd - Zukal, Kubart, Čihák - Formáček (72. Zelenka), Gočaltovský, Sychra, Jiroutek, Kurka (86. Pitter) - Lee (84. Polívka), Boura.

Kamil Řezníček, trenér Pardubic B: " Do utkání jsme neměli úplně ideální vstup, Dukla byla nebezpečnější, což vyústilo v jejich vedoucí branku. Poté se hra vyrovnala a od 20. minuty jsme byly aktivnější a do poločasu jsme zaslouženě vyrovnali. Ve druhé půli jsme byli do 70. minuty lepším týmem. Zápas zlomila neproměněná vyložená branková příležitost Jiroutka a poté Dukla během dvou minut utkání otočila a rozhodla. Čtvrtá branka v závěru už výsledek pouze kosmeticky upravila. Je škoda, že jsme si nechali utkání, ve kterém jsme nebyli herně horší, utéct během dvou minut, což náš celkem solidní výkon zbytečně devalvuje. "

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 30.08.2020 | Zdroj fotky: redakce FK )