FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 6 : 3 (3 : 3) FK Pardubice U-15 Dynamo České Budějovice

Česká liga žáků U-15 2020/2021 | 3. kolo | 05.09.2020 | stadion Ohrazenice

Devět branek v zápase s Českými Budějovicemi

V sobotu jsme v prvním domácím utkání přivítali celek z Českých Budějovic.

FK Pardubice - Dynamo České Budějovice 6:3  (3:3)

Branky: 10´ Firbacher, 15´ soupeř, 25´ soupeř, 27´ Firbacher (Jůn), 36´ Rek (Jůn), 38´ soupeř, 43´ Pěnkava (Bašík), 69´ Firbacher, 77´ Firbacher (Lorenc)

Sestava: Doleček M. - Svatoň (40´ Dymák), Kubín, Jindra, Lorenc - Venzhöfer (60´ Kaufman), Koreček (40´ Pěnkava), Jůn (70´ Doleček J.) - Rek, Firbacher, Kusý (40´ Bašík)

Hodnocení zápasu:

První poločas útok předčil obranu, kdy důraz ve vápně slavil úspěch a k vidění bylo šest branek. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a nakonec poločas skončil remízou 3:3. V druhém jsme zlepšili obrannou fázi, soupeři jsme již nedovolili skórovat a náš útok přidal ještě tři branky a zaslouženě jsme zvítězili.

Pochvala pro kluky za nasazení a touhu vyhrát.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.09.2020 | Zdroj fotky: )