FK Pardubice U-17

FK Pardubice U-17 FK Pardubice U-17 1 : 3 (0 : 2) FK Pardubice U-17 AC Sparta Praha

1. Celostátní liga U-17 2020/2021 | 1. kolo | 22.08.2020 | stadion Ohrazenice

Prohra U-17 se Spartou

V prvním utkání podzimu jsme po solidním výkonu podlehli pražské Spartě.

FK PARDUBICE - SARTA PRAHA 1:3 (0:2)

branky: 80. Sedláček (Solnička) - 14., 20., 80. soupeř

sestava: Starý - Břeň (46. Netolický), Svoboda (46. Divíšek), Tecl, Sedláček - Jeník, Machů (25. Solnička), Míšek - Brdička (55. Kraj), Šmahel, Lexman (75. Zeman)

První půle vyšla lépe soupeři, který byl více na míči a dostával nás pod tlak. Nám se nedařilo držet míč a měli jsme hodně jednoduchých ztrát a faulů. Bohužel jsme nepohlídlai standardky, ze kterých jsme dvakrát hlavou inkasovali. Sparta navíc neproměnila před koncem půle penaltu. Ve druhé půli se obraz hry otočil. Byli jsme aktivnější, soupeře jsme zatlačili a vytvořili jsme si několik zajímavých situací, i když ne úplně vyložených. Deset minut před koncem se nám podařilo po pěkné akci Naši snahu o vyrovnání bohužel otupil inkasovaný gól pár minut poté, kdy soupeř proměnil jedinou šanci, kterou ve druhé půli měl. Kluky chválíme za druhý poločas, kdy jsme podali výborný výkon.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 24.08.2020 | Zdroj fotky: FK Pardubice )