FK Pardubice B ženy

FK Pardubice B ženy FK Pardubice B ženy 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice B ženy Sparta Kutná Hora

Divize C - Čechy 2020/2021 | 6. kolo | 11.10.2020 | Letní stadion Pardubice

V zápase prvních dvou celků soutěže výhra pardubické rezervy žen

6. kolo Divize C ženy Čechy

FK PARDUBICE B - Sparta Kutná Hora 4:0 (2:0)

11. 10. 2020 hř. Letní stadion v Pardubicích

góly: 10´ Mužíková, 32´ 81´ Urbancová, 60´ Grundmannová z PK

FK PCE: Glossová (Pošvová) - Vlačihová, Grundmannová, Chlupáčová, Šindelářová - Urbancová, Martínková, Prášilová, Hlušičková - Prokůpková, Mužíková (Brožová, Ninczová, Chabadová, Barešová, Hanušová)

Na nějakou chvíli poslední zápas v divizi. Na Letní stadion přijel tým z vrchu tabulky, a to konkrétně Kutná Hora, s pěti bývalými hráčkami Pardubic. Domácí tým se bohužel hodně rychle přizpůsobil hře soupeřek, a proto jsme si nevytvářeli tolik šancí. Dozadu nás zlobily obě rychlonohé hráčky Kutnohorské Sparty, ale dnes nás podržely obě naše brankářky. V poli můžeme vyzdvihnout Urbancovou a Chlupáčovou, kdy obzvlášť druhá jmenovaná na pozici stoperky vynikala. Od konce září u některých hráček vinou studia a zaměstnání zeslábla docházka a bohužel se to velmi negativně podepisuje na výkonu. Ten sice na tuto soutěž zatím stačí, ale do budoucna to je pro nás rébus. Děkujeme všem za výkon a snad si co nejdříve zahrajeme zase nějaký zápas.

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 12.10.2020 | Zdroj fotky: )