FK Pardubice B ženy

SKP Slovan Mor. Třebová FK Pardubice B ženy 0 : 14 (0 : 4) FK Pardubice B ženy FK Pardubice B ženy

Divize C - Čechy 2020/2021 | 5. kolo | 04.10.2020 | hřiště Moravská Třebová

V Moravské Třebové béčko žen zasypalo domácí branku čtrnácti góly

5. kolo Divize C ženy Čechy

SKP Slovan Moravská Třebová - FK PARDUBICE 0:14 (0:4)

Hráno 4. 10. 2020 hř. Moravská Třebová

góly: Prokůpková 58', 60', 67', 79, Jedličková 15', 42', 48', Hegrová 26', 72', 77', Mužíková 50', 51', Černá 12', Borovičková 89'

FK PCE: Glossová- Vlačihová, Martínková, Grundmannová, Borovičková- Barešová, Suchanová, Černá, Jedličková- Mužíková, Prokůpková (Betáková, Širšová, Hegrová, Nechvílová, Brázdová)

V neděli jsme zajížděli do Moravské Třebové, kde bylo naše utkání součástí slavnostního dne s fotbalem. Na útulném stadionu s lehce podmáčeným terénem jsme začali aktivně, ale na gól jsme čekali až do 12 minuty, kdy Černá vymetla šibenici. Domácí s námi v prvním poločase stačili běhat a svou bojovností nám dovolili pouze čtyři krát skóroval. Stínem poločasu bylo vážné zranění kotníku Domči Černé, které přejeme brzké uzdravení.

V druhém poločase jsme k herní převaze přidali přesnější koncovku. K vidění byly hezké akce po křídlech, průnikové přihrávky za obranu i individuální akce. Holky se fotbalem bavily. Domácí hráčky odpadly fyzicky a i když domácí golmanka spousty střel pochytala, nezabránila dalším deseti brankám ve své síti. Terce Prokůpkové se povedl během devíti minut čistý hatrick. Tři góly daly také juniorky Janka Hegrová a Kája Jedličková.

Pochvala všem holkám za předvedený výkon. V dalším kole nás čeká druhý celek tabulky z Kutné Hory.

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 12.10.2020 | Zdroj fotky: )