FK Pardubice B ženy

FK Pardubice B ženy FK Pardubice B ženy 5 : 1 (2 : 0) FK Pardubice B ženy Sokol Třebeš

Divize C - Čechy 2020/2021 | 4. kolo | 26.09.2020 | Letní stadion Pardubice

V sobotu si béčko žen připsalo čtvrtou výhru v soutěži

4. kolo Divize C ženy Čechy

FK PARDUBICE - Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš 5:1 (2:0)

Hráno 26. 9. 2020 hř. Letní stadion

góly: 36´ z PK a 90´ Koblížková, 37´ Hlušičková, 57´ a 87´ Vlačihová - 88´ Treťjakova

FK PCE: Mikulecká - Nechvílová, Martínková, Kupková, Vlačihová - Ledvinková, Prášilová, Černá, Koblížková - Hýlová, Prokůpková (Barešová, Borovičková, Grundmannová, Hlušičková, Chabadová, Mužíková, Vrabcová)

Další domácí utkání sehrál náš mixovaný tým za deštivého počasí proti Sokolu Třebeš. Hosté se prezentovali hodně houževnatým výkonem, který našim hráčkám úplně nevoněl, a i proto padla branka až po půl hodině hry. Nutno podotknout, že nám úplně neprospěla rotace hráček, kde se ale pevně držíme nastavených pravidel a snažíme se, aby každá hráčka měla podobnou minutáž. Celý zápas jsme měli převahu, ale soupeř nás předčil bojovností a nasazením. Vyzdvihnul bych mentální nastavení Koblížkové, která si v 15 letech za stavu 0:0 vezme míč a nekompromisně promění penaltu.  V mikrosituacích na hřišti jsme ovšem dnes měli velmi malou úspěšnost a na hřišti jsme si moc nevyhověli.  Buďto jsme si to pokazili špatnou přihrávkou a nebo nepovedeným náběhem. Musím napsat do hodnocení i jednu věc, která se doufám do budoucna změní - není možné mít na tento povrch, za těchto klimatických podmínek, lisované kopačky. Hrozně se tím snižuje kvalita pohybu a co je ještě horší, zvyšuje se tím riziko zranění. Berme to jako zkušenost a doufejme, že v dalších zápasech si fotbal více užijeme.

(Autor: Jiří Matějka | Datum: 29.09.2020 | Zdroj fotky: )