FK Pardubice WU-18

AC Sparta Praha FK Pardubice WU-18 4 : 4 (2 : 1) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2020/2021 | 6. kolo | 10.10.2020 | hřiště Praha 5 - Zličín

Zápas se Spartou jako na houpačce, juniorky berou bod

6. kolo 1. ligy dorostenek

AC Sparta Praha - FK PARDUBICE 4:4 (2:1), pen. 4:3

Hráno 10. 10. na UMT ve Zličíně

Branky: Hýlová, Jedličková, Suchanová, Zikmundová

Sestava: Krejčí - Borovičková (65' Holcová Kr.), Suchanová, Fišerová (79' Holcová Ter.), Nekovářová (79' Nechvílová) - Betáková (65' Burešová) - Kružíková (56' Zikmundová), Solničková (65' Hegrová), Koblížková, Jedličková (79' Ledvinková) - Hýlová "K"

Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

Hodnocení: Velmi dobrý výkon předvedla pardubická děvčata v Praze a skvělým finišem získala cenný bod na půdě Sparty.
Celý zápas byl naprosto vyrovnaný a remíza je zřejmě zasloužená, přestože ještě v 69. minutě domácí hráčky vedly 4:1. Během posledních dvaceti minut se nám však podařilo vstřelit 3 branky a získat do tabulky bod za remízu. Druhý bod se nám bohužel získat nepodařilo, neboť ze 7 našich exekutorek pokutových kopů celkem 4 selhaly a k ničemu tak byly 3 chycené penalty naší brankářkou Eliškou Krejčí.

Velká pochvala všem hráčkám za povedený výkon. K zisku bodu značně pomohl přínos všech střídajících děvčat a jen se tak potvrdilo, že náš široký kádr má svou kvalitu.

Nyní nás čeká "covidová" nucená pauza, kterou musíme vyplnit kvalitním tréninkem,  ať již společně na hřišti,  či individuálně doma.

A budeme doufat, že si ještě letos nějaké zápasy zahrajeme ....

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 13.10.2020 | Zdroj fotky: )