FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 5 : 1 (3 : 1) FK Pardubice WU-18 FC Hradec Králové

1. liga dorostenek 2020/2021 | 5. kolo | 03.10.2020 | Letní stadion Pardubice

V derby s Hradcem jasné vítězství pardubických juniorek

Zápas se nám herně nepovedl, ač výsledek pro nás hovoří jednoznačně...

5.kolo 1. ligy juniorek

FK PARDUBICE - Fc Hradec Králové   5:1 (3:1)

Hráno 3. 10. 2020 na trávě Letního stadionu

Branky: 2x Hýlová, Betáková, Koblížková, Burešová

Sestava: Mikulecká (46' Krejčí) - Holcová T. (60' Brožová), Fišerová, Suchanová (46' Friedrichová), Holcová K. (60' Chlupáčová) - Betáková - Urbancová (46' Zikmundová), Koblížková, Hlušičková (46' Burešová), Nekovářová (46' Ledvinková) - Hýlová

Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

Hodnocení: I přes  jasné vítězství nemůžeme být s naším výkonem vůbec spokojeni. Velmi znát byla dlouhá herní pauza. Zápas jsme z různých důvodů hráli téměř po měsíci (výhra 3:2 v Brně byla již 6. září).

Dalo by se říci, že se jedná o povinné vítězství nad posledním týmem prvoligové tabulky, který se celý zápas jen bránil, odkopával míče a za celý zápas podnikl jen několik málo brejkových akcí, z nichž bohužel jedna skončila brankou v naší síti. Po celých 90 minut se naše hráčky sice snažily dobývat pokutové území soupeřek, ale náš týmový výkon byl špatný a žádná hráčka nedokázala ostatní spoluhráčky výrazně převyšovat, nikdo nezahrál nadstandartně. Jediné pozitivum zápasu vidíme v tom, že si zahrály i hráčky našeho širšího kádru a každá odehrála minimálně 30 minut. Příští víkend nás čeká těžký zápas na půdě pražské Sparty a pokud chceme pomýšlet na nějaký úspěch, tak bude potřeba předvést mnohem kvalitnější výkon než proti Hradci...

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 05.10.2020 | Zdroj fotky: )