FK Pardubice WU-18

Loko Brno H. Heršpice FK Pardubice WU-18 2 : 3 (1 : 1) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2020/2021 | 2. kolo | 06.09.2020 | hřiště Hrušovany u Brna

Nervy drásající souboj vítězně pro pardubické dorostenky

V neděli na hřišti v Hrušovanech u Brna si pardubické dorostenky zbytečně komplikovaly cestu za vítězstvím. Z kraje obou poločasů nám vždy domácí odskočili do jednobrankového vedení. Trpělivou hrou a dvěma góly v závěru jsme zápas otočili a dovedli jej do vítězného konce.

Lokomotiva Brno Horní Heršpice - FK PARDUBICE   2:3 (1:1)

Hráno 6. 9. 2020 na trávě v Hrušovanech u Brna

Branky: 4´ Pyclíková, 53´ Cikánová - 20´ Kružíková, 73´ Solničková, 78´ Friedrichová

Sestava: Beránková "K" - Holcová Ter. (57´ Nechvílová), Suchanová (77´ Krejčí), Fišerová, Nekovářová (57´ Borovičková) - Hegrová (66´ Friedrichová) - Zikmundová (30´ Jedličková), Solničková, Koblížková, Kružíková (66´ Holcová Kr.) - Ledvinková (66´ Mikulecká)

Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

Hodnocení: Vydřené, ale zasloužené vítězství pardubických hráček na půdě mladého ambiciózního družstva Lokomotivy Brno Horní Heršpice. Naše děvčata byla po celý zápas lepší, snažila se tvořit hru a měla více šancí. Brno hrálo jednoduše a dlouhými nakopávanými míči a nebezpečnými brejky notně zaměstnávalo naší obranu. Ta si bohužel v Brně vybrala slabší den a celá obranná řada nehrála dobře, často zmatkovala a pouštěla protihráčky do nadějných brejkových situací. Co se týká útočné fáze, tak ta nám vyšla o poznání lépe. V průběhu zápasu jsme měli spoustu střel ze všech možných pozic a několikrát domácí velmi dobře podržela brankářka (paradoxně však udělala obrovskou hrubku před naším prvním gólem). Velmi si ceníme přínosu střídajících hráček a jen se potvrdilo, že náš široký kádr má svou kvalitu. Nyní máme dva víkendy volno a pak nás čeká třetí venkovní zápas v řadě, tentokrát vyměníme Moravu za západ Čech. V Dobřanech nás přivítá jako domácí tým Viktorka Plzeň.

Video branek: https://www.youtube.com/watch?v=ko_qUj8Kgxk

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 08.09.2020 | Zdroj fotky: Jiří Matějka )