FK Pardubice WU-18

1. FC Slovácko FK Pardubice WU-18 3 : 0 (0 : 0) FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18

1. liga dorostenek 2020/2021 | 1. kolo | 29.08.2020 | hřiště Kněžpole

Na Slovácku prohra juniorek se vztyčenou hlavou

V sobotu jsme zavítali k nejvzdálenějšímu soupeři soutěže. V prvním poločase nás podržela brankářka Bára Beránková, když chytila penaltu. Po hodině hry vstřelily domácí dva rychlé góly, na které jsme nenašli ve zbytku zápasu odpověď

2. kolo 1. ligy juniorek

1. FC Slovácko WU18 - FK PARDUBICE WU18    3:0 (0:0)

Hráno 29. 8. 2020 v Kněžpoli u Uherského Hradiště

Branky Slovácka: 59´, 64´a 80´

Sestava: Beránková - Holcová Ter. (65´ Urbancová), Fišerová, Suchanová, Borovičková (45´ Nechvílová) - Burešová (60´ Hegrová) - Kružíková (77´ Krejčí), Koblížková (70´ Hlušičková), Solničková, Nekovářová - Hýlová
Trenéři: K. Kozák a J. Matějka

Hodnocení: Na půdě favorita ligové soutěže předvedla naše děvčata kvalitní výkon, ale na zisk bodů to bohužel nestačilo. Slovácko zvítězilo zaslouženě, vytvořilo si více brankových příležitostí a tři šance dokázalo zužitkovat. Našim děvčatům patří pochvala za bojovnost, houževnatost a snahu po celý zápas hrát aktivně. Mrzí nás tři neproměněné tutové šance, které byly všechny ještě za stavu 0:0  .... Příští týden zajíždíme znovu na Moravu, tentokrát do Brna, kde se utkáme s naším rivalem v boji o první čtyřku. Doufáme, že se nám výsledkově zápas povede lépe než na Slovácku.

(Autor: Kamil Kozák | Datum: 31.08.2020 | Zdroj fotky: )